قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین تهران

Rate this post

مدت‌ها است که پرورش دهندگان بلدرچین به این مهم واقع شده‌اند که پرورش بلدرچین در قفس می ‌تواند سودآوری بسیاری برای آنها به همراه داشته باشد. این امر به ویژه برای پرورش دهندگانی بسیار حائز اهمیت است که از فضای کافی برای پرورش برخوردار نیستند؛ یا تهیه‌ی مکان های بزرگ جهت پرورش بلدرچین برای آنها مستلزم صرف هزینه های زیاد است. اغلب پرورش دهندگان در کلان شهرهایی همچون تهران برای فراهم نمودن سالن با این مشکل مواجه هستند. بنابراین بهترین راهکار ممکن برای آنها استفاده از قفس های استاندارد است. قفس ها نه تنها در مدیریت فضا مفید هستند بلکه در بلند مدت موجب سودآوری پرورش دهنده می‌ شوند. به همین جهت خرید و فروش قفس بلدرچین تهران در مقایسه با سایر شهرها از رونق بیشتری برخوردار است و معمولا قیمت قفس بلدرچین تهران در مقایسه با سایر شهرها از نوسانات بیشتری برخوردار است.

بنابراین ما در این محتوا از مجموعه «پرآور» قصد داریم به قیمت خرید و فروش قفس بلدرچین تهران و همچنین استانداردهای لازم در زمینه تهیه قفس بلدرچین تهران بپردازیم. چنانچه شما نیز مشتاق کسب اطلاعات در زمینه‌ی تهیه‌ی قفس بلدرچین تهران هستید ما را تا پایان محتوا همراهی بفرمایید.
مخاطب گرامی خواندن این محتوا به 5 دقیقه زمان نیاز دارد و می تواند برای افرادی که به دنبال خرید قفس در تهران و یا در سایر شهرها هستند، مفید و کاربردی باشد.

قفس بلدرچین تهران

قفس بلدرچین تهران با بهترین کیفیت‌

عوامل مختلفی قیمت قفس بلدرچین را تعیین می کنند. با این وجود به طور کلی قیمت قفس های صنعتی استاندارد از یک میلیون آغاز و تا حدود چهار میلیون تومان متغیر است. هر چند لازم است بدانید که امکان خرید قفس دست دوم با مبلغ های کمتری امکان پذیر است اما هرگز توصیه نمی شود. چرا که برخی از آنها دچار زنگ زدگی، شکستگی، ساییدگی، سیستم آبرسانی معیوب و غیره هستند. وجود یکی از این موارد در قفس ها باعث بیماری و یا زخمی شدن بلدرچین ها در طول دوران پرورش می شود و تلفات سنگینی برای پرورش دهنده به همراه دارد. به علاوه بسیاری از قفس های دست دوم کاملا مستهلک شده و طول عمر مفید خود را از دست داده اند.

بنابراین خرید آنها نمی تواند برای پرورش دهنده توجیه اقتصادی داشته باشد. برای سودآوری و بهره‌مندی از مزایای قفس لازم است قفس بلدرچین را با بهترین کیفیت خریداری کنید.

قفس بلدرچین تهران
قفس بلدرچین تهران

قیمت قفس بلدرچین تهران‌‌

اولین نکته که به هنگام تهیه قفس بلدرچین مورد توجه قرار می‌ گیرد قیمت آن است. در شهرهای بزرگ افراد مختلف به خرید و فروش و توزیع قفس بلدرچین می ‌پردازند. قفس هایی که هر کدام قیمت مختص به خود را دارند اما در این میان لازم است بدانید که قیمت قفس بلدرچین تهران در مقایسه با سایر شهرها نوسانات بیشتری دارد. همچنین قیمت برخی از قفس ها در صورتی که از فروشگاه های غیر معتبر خریداری شوند بیشتر خواهد بود. بنابراین بهتر است برای اطلاع یافتن از مناسب ترین قیمت خرید قفس بلدرچین تهران، ابتدا به مقایسه قیمت چند فروشگاه بپردازید و یا قیمت قفس مورد نظر خود را در چندین وب‌سایت معتبر با یکدیگر مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

بهتر است بدانید که بعضی از وب سایت های معتبر به صورت شفاف و واضح قیمت خرید قفس های خود را ثبت می کنند اما برخی از اعلام قیمت خودداری می کنند. توصیه می شود به فروشگاه هایی اعتماد کنید که به صورت شفاف قیمت قفس های خود را درج می کنند و با شما صادق هستند.

قفس بلدرچین تهران

عوامل موثر بر قیمت قفس بلدرچین تهران

عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر قیمت قفس بلدرچین تهران تاثیر گذار باشند. عواملی همچون کیفیت قفس خریداری شده، جنس قفس، تعداد طبقات آن، دست اول یا دوم بودن آن، انتخاب فروشگاه و غیره. با این حال آنچه که باید مورد توجه پرورش‌ دهنده و یا خریدار قفس بلدرچین قرار گیرد، جنس قفس مورد استفاده است. چرا که این قفس ها جزو سرمایه‌ی ثابت یک پرورش دهنده محسوب می شود و برای اینکه پرورش دهنده بتواند در بلند مدت سود کافی را از تهیه ی قفس های بلدرچین کسب کند، لازم است که آنها از کیفیت کافی برخوردار باشد.

هر چند نباید این مهم را فراموش کرد که تهیه قفس بلدرچین تهران با کیفیت مناسب کار ساده ای نیست و معمولا با دشواری های خاص خود همراه است. چرا که افراد زیادی بدون داشتن دانش و تجربه ی کافی در زمینه خرید و فروش قفس بلدرچین تهران فعالیت می کنند و تنها به دنبال کسب سود هستند. به همین جهت بهتر است به هنگام تهیه ی قفس بلدرچین مجموعه ای از مولفه ها را مدنظر قرار دهید تا خرید مناسبی داشته باشید. تعدادی از این مولفه ها عبارت‌اند از:

  • جنس قفس
  • تجهیزات مورد استفاده در قفس
  • ابعاد قفس
  • نوع قفس و غیره.
قفس بلدرچین تهران
قفس بلدرچین تهران

بیشتر بخوانید: چرا باید از قفس بلدرچین استفاده کنیم؟؟ (معایب بستر)

جنس قفس بلدرچین تهران

همانطور که قبل تر ذکر شد افراد زیادی در زمینه تولید و خرید و فروش قفس بلدرچین تهران فعالیت می ‌کنند که از دانش کافی برخوردار نیستند. بنابراین قادر نیستند که محصولاتی به مصرف کننده ارائه دهند که از کیفیت مناسب برخوردار باشد. جنس قفس بلدرچین ضمن اینکه باید ضد زنگ و سبک باشند لازم است از استحکام و طول عمر کافی نیز برخوردار باشند. این گونه پرورش دهنده مجبور نخواهد بود که در دوره‌های کوتاه مدت قفس ها را تعویض کند و متحمل ضرر شود. بنابراین بهتر است در انتخاب جنس قفس دقت عمل کافی را به خرج دهید.

بهترین جنس قفس بلدرچین تهران

به عقیده تولیدکنندگان با تجربه، قفس بلدرچین باید از جنس ورق و مفتول ساخته شوند تا استحکام کافی را داشته باشند. همچنین ضروری است که قفس ها پوشش دهی گالوانیزه گرم کششی داشته باشند تا به مرور زمان دچار خوردگی، ساییدگی، زنگ زدگی، شکستن زودهنگام، خمیدگی (دفرمه شدن) و غیره نشوند. به علاوه لازم است قفس های بلدرچین از ضخامت و مقاومت کافی در حین سبکی برخوردار باشند.
در همین راستا بهتر است بدانید که مجموعه پرآور چندین سال است در زمینه تولید و توزیع قفس بلدرچین تهران فعالیت می‌ کند و همواره توانسته است، ارائه دهنده ی بهترین جنس و بالاترین کیفیت به پرورش دهندگان باشد. چرا که کلیه ی استانداردهای ساخت قفس را رعایت کرده و قفس های عرضه شده ی آن همیشه از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده اند. به همین دلیل است که توانسته است در زمینه ی توزیع قفس بلدرچین تهران موفق عمل کند.

قفسقفس بلدرچین تهران بلدرچین تهران
قفس بلدرچین تهران

بیشتر بخوانید: تجهیزات مورد نیاز برای پرورش بلدرچین

قفس بلدرچین تهران در ابعاد مختلف

خرید و فروش قفس بلدرچین تهران در ابعاد مختلف صورت می گیرد. معمولاً سالن مورد استفاده پرورش دهنده تعیین‌ کننده ابعاد قفس بلدرچین می باشد. قفس های بلدرچین اغلب در ابعاد مختلف یک الی پنج طبقه و طرح های متفاوت مثل؛ طرح اقتصادی، دوبل، منبری و غیره ساخته و به فروش می رسند. بنابراین توزیع قفس بلدرچین تهران در اشکال و ابعاد مختلف صورت می گیرد. به همین جهت پرورش دهنده این امکان را دارد که با توجه به نیاز خود و مساحت سالن یا مکان مورد استفاده‌ی بهترین قفس بلدرچین را انتخاب کند. علاوه بر مساحت سالن، ابعاد قفس مورد استفاده به تعداد بلدرچین هایی که قصد پرورش آن را دارید، بستگی دارد.

چنانچه فضای کمی در اختیار دارید و می خواهید بلدرچین های بیشتری را تولید و به کسب سود بیشتری برسید، بهتر است از قفس های چند طبقه استفاده کنید اما اگر قصد شروع یک کسب و کار کوچک را در مکانی متوسط دارید، بهتر است از تعداد کمی بلدرچین شروع کرده و از قفس های یک طبقه برای انجام این کار بهره مند شوید. آنچه که در این میان اهمیت دارد این است که استفاده از قفس ها کار پرورش بلدرچین را چندین برابر ساده تر و کم هزینه تر خواهد کرد.

قفس بلدرچین تهران

بیشتر بخوانید: انواع دستگاه جوجه کشی بلدرچین

قفس بلدرچین تهران در انواع مختلف

توزیع قفس بلدرچین تهران در انواع مختلف صورت می گیرد. برخی از قفس ها برای پرورش بلدرچین گوشتی و برخی برای پرورش بلدرچین تخمگذار مناسب هستند. همچنین برخی از آنها مخصوص جوجه های یک روزه هستند. کارایی هر کدام از این قفس ها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین لازم است به هنگام خرید قفس بلدرچین به این نکته توجه کنید که هدف شما از پرورش بلدرچین چیست؟! گوشتی یا تخمگذار ؟! همچنین مشخص کنید که چه نوع قفسی را در چه اندازه ‌ای و برای پرورش چند قطعه بلدرچین نیاز دارید. چرا که هر کدام از قفس های استاندارد ظرفیت مختص به خود را دارند.

تجهیزات مورد نیاز برای قفس بلدرچین تهران

یکی از مهمترین ویژگی هایی که لازم است یه قفس استاندارد از آن برخوردار باشد، آبخوری با کیفیت است. بنابراین به هنگام خرید قفس بلدرچین به این نکته توجه کنید که قفس های استاندارد حتما باید از سیستم آبخوری اتومات و با کیفیت برخوردار باشند. چرا که بخش مهمی از پروسه پرورش بلدرچین آبرسانی مداوم و صحیح به آنها است. بنابراین تهیه‌ی قفس بلدرچینی که از آبخوری استاندارد برخوردار باشد یک از مولفه های اساسی خرید قفس است.

به همین جهت استفاده از قفس استانداردی که از سیستم آبخوری برخوردار است. این امکان را برای پرورش دهند فراهم می‌کند تا بتوانند در تمام طول دوره پرورش عمل آبرسانی به بلدرچین ها را بدون صرف نیروی کار و زمان زیاد انجام دهد. به علاوه با کمک این قفس ها آب مورد استفاده بلدرچین ها به دور از هرگونه آلودگی و میکروب خواهد بود. در نتیجه بلدرچین ها کمتر دچار بیماری و تلفات می‌‌شوند. آنچه که در این میان حتما باید مورد توجه قرار گیرد. پرهیز از خرید قفس های غیر استاندارد و یا دست دومی است که سیستم آبخوری آنها کیفیت لازم را ندارند و عمل آبرسانی به بلدرچین ها را به طور صحیح انجام نمی دهند. به گونه ای که استفاده از آنها نه تنها به سود پرورش‌ دهنده نیست بلکه موجب بروز بیماری در میان پرندگان می شود.

از آنجا که افراد زیادی در حوزه ی خرید و فروش قفس طیور فعالیت می کنند و برخی از آنها از استانداردهای لازم پیروی نمی کنند. لازم است که به هنگام خرید قفس بلدرچین از باکیفیت و سالم بودن آبخوری آن اطمینان کسب کنید. توجه به این امر به ویژه در هنگام خرید قفس بلدرچین تهران بیشتر محرز می شود چرا که توزیع اجناس مرغوب و غیر‌مرغوب در شهرهای بزرگ بیشتر است.

سخنی با مخاطب

کاربر گرامی ما در این محتوا سعی کردیم مجموعه ‌ای از استانداردها و مولفه‌های لازم برای تهیه قفس بلدرچین در تهران و یا سایر شهرها را در اختیار شما قرار دادیم. بنابراین لازم است به هنگام خرید قفس استاندارد این نکات را مد نظر قرار دهید تا خریدی با کیفیت و طول عمر مفید داشته باشید. چنانچه شما تجربه، نظر و یا انتقادی در این زمینه دارید، می توانید آن را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین در صورتی که به مشاوره در زمینه خرید قفس بلدرچین تهران و یا در سایر شهرها نیاز داشتید، می ‌توانید در قسمت درج نظرات اعلام کنید تا کارشناسان با تجربه مجموعه پرآور در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

محصولات

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.