قفس بلدرچین در سمنان

فروش قفس بلدرچین در سمنان

5/5 - (1 امتیاز)

با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی استان سمنان، از این استان میتوان بعنوان یکی از بهترین مناطق ایران برای پرورش طیور بخصوص پرورش بلدرچین یاد کرد همچنین وسعت استان سمنان گویای بازاری بسیار مناسب جهت فروش محصولات و تولیدات بلدرچین میباشد…

از این رو مردمان استان سمنان به پرورش بلدرچین علاقه زیادی نشان داده و به این کسب و کار پرسود و با برکت روی آورده اند.

قیمت قفس بلدرچین در سمنان

همانطور که میدانید قفس های مناسب و استاندارد برای پرورش بلدرچین از یک طبقه تا پنج طبقه در بازار موجود هستند که عمدتا تولید کارخانه پرآور (بزرگترین تولید کننده قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و…) میباشند.

قیمت قفس های مخصوص پرورش بلدرچین نیز وابسته به تعداد طبقات آن است اما بصورت کلی از 600.000 تومان شروع شده و تا حدود 2.000.000 تومان ادامه میابد.

علاوه بر تعداد طبقات، جنس قفس، ضخامت ورق و مفتول های بکاررفته در قفس و همچنین نوع مواد اولیه قفس در قیمت گذاری آن نقش بسزایی دارند.

دقت نمایید که جنس قفس های مخصوص پرورش بلدرچین باید حتما از جنس ورق گالوانیزه گرم کششی بوده و 100 درصد ضد زنگ باشند در غیر این صورت علاوه بر ایجاد بیماری های مختلف برای بلدرچین ها، استحکام قفس ها نیز بسیار پایین آمده و عملا پس از مدتی غیر قابل استفاده خواهند شد.


حتما بخوانید : مقایسه قفس بلدرچین استاندارد و غیر استاندارد


نمونه هایی از قفس بلدرچین استاندارد و تمام صنعتی

چرا باید از قفس های کارخانه پرآور خریداری کنیم؟؟

کارخانه پرآور با 12 سال سابقه در زمینه تولید قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و… اولین و بزرگترین کارخانه تخصصی تولید قفس های پرورش سایر ماکیان بوده و تولیدات این کارخانه از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است!

جنس 100 درصد قفس های کارخانه پرآور از جنس گالوانیزه گرم کششی بوده و ضدزنگ و قابل شستشو میباشد که این مهم ترین نکته در خرید قفس میباشد.

دقت نمایید که جنس گالوانیزه سرد هم در بازار موجود میباشد و ممکن است قفس را به اسم گالوانیزه به مشتری بفروشند اما واقعیت این است که فقط جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ میباشد و جنس گالوانیزه سرد به راحتی زنگ میزند و علاوه بر ایجاد بیماری های متعدد برای بلدرچین ها منجر به پوسیدگی قفس میشود.


حتما بخوانید : قفس های 100 درصد استاندارد برای پرورش بلدرچین


درخواست مشاوره رایگان جهت خرید قفس بلدرچین در سمنان

مشاوره بلدرچین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

محصولات

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.