صادرات گوشت بلدرچین

صادرات گوشت بلدرچین + [ از ابتدا تا انتها ]

Rate this post

هبلدرچین ها از قدیم الایام در وعده های غذایی مختلف سراسر دنیا جایگاه ویژه داشتند. این جایگاه ویژه در ایران نسبت به گذشته از رونق بسیار بیشتری برخوردار است. از آنجایی که گوشت بلدرچین و تخم بلدرچین از متقاضیان بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور برخوردار است، بسیاری از پرورش دهندگان طیور رو به پرورش بلدرچین آورده اند. بسیاری از پرورش دهندگان با نزدیک کردن تولیدات خود به استانداردهای روز دنیا به فکر صادرات گوشت و تخم بلدرچین به سراسر دنیا هستند. از آن‌جایی که صادرات گوشت بلدرچین دردسرهای کمتری داشته و افراد بسیار زیادی از آن استقبال می کنند نسبت به تخم بلدرچین سودآوری بیشتری دارد.

اگر شما هم دوست دارید صادرات گوشت بلدرچین را انجام دهید توصیه می کنیم قبل از هرکاری این مطلب را مورد مطالعه قرار دهید. ما در این مطلب به استاندارد هایی که برای صادرات گوشت بلدرچین باید آنها را رعایت کنید خواهیم پرداخت و شما را با بزرگترین تولید کننده و صادر کننده گوشت این پرنده آشنا خواهیم کرد. باما همراه باشید. مطالعه این مطلب به ۵ دقیقه زمان نیاز دارد.

بزرگترین و مرجع تولید گوشت بلدرچین در ایران

بزرگترین و مرجع تولید گوشت بلدرچین در ایران شرکت پرآور است. این شرکت با توجه به اینکه با زیر مجموعه های بسیار زیادی همکاری میکند توانسته تولیدات گوشت بلدرچین در ایران را به بالاترین میزان خود برساند. مجموعه هایی که تحت نظارت شرکت پرآور به فعالیت خود جهت تولید گوشت بلدرچین را انجام می دهند بهترین کیفیت را به بازار عرضه می نماید. کیفیت محصولات شرکت پرآور به استانداردهای روز دنیا نزدیک است و همین هم باعث شده تا بسیاری از متقاضیان از این شرکت گوشت بلدرچین خود را تامین نمایند.

صادرات گوشت بلدرچین
صادرات گوشت بلدرچین

عوامل موثر بر تولید گوشت بلدرچین

عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می تواند تولید و صادرات گوشت بلدرچین را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از عوامل بسیار مهمی که می‌توان به آن اشاره کرد فرایندهایی است که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر پرورش بلدرچین اثرگذار خواهند بود. هرچقدر فرایند مستقیم و غیرمستقیم بر پرورش بلدرچین منفی باشد شما نیز در صادرات گوشت بلدرچین به دردسرهای فراوانی چون غیر استاندارد بودن محصول و یا دست و پنجه نرم کردن با تورم مواجه خواهید شد.

توصیه می کنیم در هنگام پرورش بلدرچین گوشتی و یا تخم گذار به عواملی چون دان بلدرچین، تجهیزات مورد استفاده جهت پرورش، استفاده از قفس بلدرچین در پرورش، رعایت استاندارد های روز دنیا جهت رشد بهتر پرنده، استفاده از آب استاندارد،  ایجاد محیط آرام جهت پرورش و بسیاری از عوامل دیگر توجه ویژه داشته باشید.

عوامل موثر بر صادرات گوشت بلدرچین

عوامل گفته شده عواملی بود که می توانست بیشتر بر روی تولید با کیفیت گوشت بلدرچین تاثیر گذار باشد. در ادامه مطلب شما را با عواملی که میتواند صادرات گوشت بلدرچین را تحت تاثیر قرار دهد آشنا خواهیم کرد.

عواملی مانند نحوه بسته بندی، اصول بهداشتی، نوع صادرات، کیفیت محصولات و تورم اقتصادی می تواند به صورت مستقیم بر صادرات گوشت بلدرچین تاثیرگذار باشد. چنانچه در سر خود صادرات گوشت بلدرچین را می پرورانید توصیه می کنیم به وسیله شرکت های واسطه مانند پرآور این کار را انجام دهید. اگر دوست دارید به صورت مستقل کار کنید توصیه می‌کنیم تمامی عوامل گفته شده را جدی بگیرید تا بهترین بازخورد و بازدهی را نصیب خود نمایید.

صادرات گوشت بلدرچین
صادرات گوشت بلدرچین

مجوز های لازم برای صادرات گوشت بلدرچین

برای این که بتوانید گوشت بلدرچین را از داخل کشور به بیرون از کشور صادر کنید نیاز دارید برخی مجوزات لازم برای این کار را دریافت نمایید. از جمله این مجوزها می‌توان به مجوز لازم از وزارت جهاد کشاورزی، رعایت کردن قوانین گمرکی ک جمهوری اسلامی ایران برای شما در نظر گرفته است و مهر تایید از جانب سازمان بهداشت مربوطه اشاره کرد. برای اینکه بتوانید صادرات گوشت بلدرچین را به بهترین شکل انجام دهید توصیه میکنیم قبل از هرکاری با نحوه دریافت این مجوز ها آشنا شوید و شرایط موجود برای دریافت آن را مهیا سازید.

کیفیت بسیار بالای گوشت های بلدرچین تولید شده در واحد های زیر مجموعه و تحت نظارت شرکت پرآور

کیفیت بسیار بالای گوشت های بلدرچین تولید شده در واحدهای زیرمجموعه و تحت نظارت شرکت پرآور باعث شده علاقه مندان بسیار زیادی از مجموعه پرآور برای صادرات گوشت بلدرچین استفاده کنند. علاوه بر صادرات متقاضیان بسیار زیادی برای کسب درآمد و فروش گوشت بلدرچین از محصولات زیر مجموعه شرکت پرآور استفاده می نمایند. دلیل استقبال فراوان از این محصول از شرکت‌های زیر مجموعه  پرآور رعایت استانداردهای موجود و به کارگیری متخصصین در این زمینه است.

استفاده از استانداردهای روز دنیا و بکارگیری متخصصین در شرکت‌های زیرمجموعه تحت نظارت شرکت پرآور باعث شده تا متقاضیان بین المللی روز به روز درخواست های بیشتری جهت صادرات گوشت بلدرچین داشته باشند.

بزرگترین صادر کننده گوشت بلدرچین به سراسر دنیا

به نظر شما بزرگترین صادر کننده گوشت بلدرچین به سراسر دنیا  کدام شرکت است؟ شرکت های بسیار زیادی هستند که در داخل کشور فعالیت صادرات گوشت بلدرچین را انجام میدهند اما به کارگیری نیروهای زبده، بسته بندی های متنوع، روابط بین‌المللی قوی، ارائه محصولات با کیفیت باعث شده شرکت پرآور بتواند خود را بزرگترین صادر کننده گوشت بلدرچین به سراسر دنیا معرفی کند. چنانچه شما هم دوست دارید یکی از شرکت هایی باشید که با استفاده از شرکت پرآور صادرات گوشت بلدرچین به سراسر دنیا را تجربه کنید میتوانید با شرکت پرآور وارد مذاکره شد. شرکت پرآور این آمادگی را دارد که صادرات گوشت این پرند را به سراسر دنیا انجام دهد.

صادرات گوشت بلدرچین
صادرات گوشت بلدرچین

حرف آخر

در این مطلب از سایت پرآور سعی کردیم شما را با عواملی که می‌تواند  به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر صادرات گوشت بلدرچین تاثیر گذار باشد را آشنا کنیم. چنانچه شما جزو افرادی هستید که تجربیات فراوانی در این زمینه دارید می توانید از طریق قسمت نظرات و تجربیات منفی و مثبت خود را با مخاطبین سایت پرآور در میان بگذارید. همچنین از این طریق می توانید سوالات خود را با پشتیبان سایت در میان بگذارید تا آنها به سوالات شما پاسخ دهد.

 سوالات متداول

عوامل موثر بر صادرات گوشت بلدرچین را نام ببرید؟

نحوه بسته بندی، اصول بهداشتی، نوع صادرات، کیفیت محصولات و تورم اقتصادی

مجوز های لازم برای صادرات گوشت بلدرچین کدامند؟

مجوز لازم از وزارت جهاد کشاورزی و رعایت کردن قوانین گمرکی ک جمهوری اسلامی ایران

بزرگترین صادر کننده گوشت بلدرچین به سراسر دنیا کدام شرکت است؟

شرکت پرآور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

پیام آرش کرمانی بنیانگذار گروه صنعتی پرآور

این پیام تقدیم به شما عزیزان دوست داشتنی که احتمالا در سنین 18 تا 35 سال بسر می برید و به نحوی علاقمند به پرورش طیور و یا علاقمند به راه اندازی کسب و کار شخصی خودتان هستید. بنده آرش کرمانی به عنوان مدرس و مشاور هزاران نفر و با سابقه بسیار زیاد در مدیریت بیزینس های موفق ، دو عامل بسیار مهم موفقیت و شکست تمام انسان های امروزی را کشف، و بصورت یک فایل صوتی کوتاه تقدیم شما میکنم. میزان توجه شما به این فایل، آینده و سرنوشت شمارو بصورت تضمینی رقم خواهد زد، پیشنهاد میکنم قبل از هر اقدام فیزیکی و یا یادگیری مهارت جدید،به گفته های این فایل توجه کنید.
0:00 / 0:00
اصلی ترین دلایل موفقیت و شکست