قفس بلدرچین در استان یزد

فروش قفس بلدرچین در استان یزد

4.2/5 - (4 امتیاز)

استان یزد با وسعت ۷۴۴۹۳ کیلومتر مربع در رتبه ی هشتم استان های وسیع کشور قرار گرفته است، یزد به علت قرار گرفتن بر روی کمربند خشک جهانی، دارای آب و هوایی همچون زمستان های سرد و نسبتاً مرطوب و تابستان های گرم و طولانی و خشک میباشد.

میانگین سالانه دما از حدود 10 درجه سانتی‌ گراد در قلمرو جنوبی استان، تا حدود 23 درجه سانتی‌گراد در نواحی بیابانی و کویری متغیر است.

وسعت و جمعیت این استان و همجواری با استان های وسیع دیگر، گویای بازاری بسیار مناسب برای عرضه محصولات تولیدی میباشد.

قیمت قفس بلدرچین در استان یزد

همانطور که میدانید قفس های مخصوص پرورش بلدرچین از 1 تا 5 طبقه در استان یزد وجود دارند که عمدتا، تولید کارخانه پرآور (بزرگترین تولید کننده قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و…) میباشد.

اما بصورت کلی قیمت قفس بلدرچین از 600.000 تومان شروع شده و تا حدود 2.000.000 تومان ادامه میابد.

علاوه بر تعداد طبقات، جنس قفس، ضخامت ورق و مفتول های بکار رفته در قفس و همچنین نوع مواد اولیه قفس در قیمت گذاری آن نقش بسزایی دارند.

دقت نمایید که جنس قفس های مخصوص پرورش بلدرچین باید حتما از جنس ورق گالوانیزه گرم کششی بوده و 100 درصد ضد زنگ باشند، در غیر این صورت علاوه بر ایجاد بیماری های مختلف برای بلدرچین ها، استحکام قفس ها نیز بسیار پایین آمده و عملا پس از مدتی غیر قابل استفاده خواهند شد.


حتما بخوانید : مقایسه قفس بلدرچین استاندارد و غیر استاندارد


نمونه هایی از قفس بلدرچین استاندارد و تمام صنعتی

چرا باید از قفس های کارخانه پرآور خریداری کنیم؟؟

کارخانه پرآور با 12 سال سابقه در زمینه تولید قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و… اولین و بزرگترین کارخانه تخصصی تولید قفس های پرورش سایر ماکیان بوده و تولیدات این کارخانه از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است!

جنس 100 درصد قفس های کارخانه پرآور از جنس گالوانیزه گرم کششی بوده و ضدزنگ و قابل شستشو میباشد که این مهم ترین نکته در خرید قفس است.

دقت نمایید که جنس گالوانیزه سرد هم در بازار موجود میباشد و ممکن است قفس را به اسم گالوانیزه به مشتری بفروشند اما واقعیت این است که فقط جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ میباشد و جنس گالوانیزه سرد به راحتی زنگ میزند و علاوه بر ایجاد بیماری های متعدد برای بلدرچین ها منجر به پوسیدگی قفس میشود.


حتما بخوانید : قفس های 100 درصد استاندارد برای پرورش بلدرچین


درخواست مشاوره رایگان جهت خرید قفس بلدرچین در استان یزد

blank

سازمان جهاد کشاورزی استان یزد

میدان امام حسین (ع) – ابتدای بلوار دانشجو – سازمان جهاد کشاورزی

شماره تلفن سازمان: 85-36230081-035

سایت سازمان جهاد کشاورزی استان یزد

کلینیک های دامپزشکی استان یزد

کلینیک های دامپزشکی استان یزد
کلینیک های دامپزشکی استان یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

محصولات

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.