قفس بلدرچین در سنندج

فروش قفس بلدرچین در سنندج

5/5 - (1 امتیاز)

سنندج مرکز استان کردستان می باشد و در فاصله‌ ۵۲۰ کیلومتری‌ جنوب غربی‌ تهران‌ در مسیر زنجان‌، کرمانشاه‌ و میاندوآب‌ قرار گرفته است، به‌ دلیل‌ آب و هوای کوهستانی‌ کردستان‌، شهر سنندج‌ دارای‌ دشت‌، قشلاق‌ و رودخانه‌ است‌ و همین عوامل طبیعی موجب شده تا آب هوای بسیار خوبی داشته باشد.

از لحاظ هواشناسی سنندج سرد و مرطوب و همچنین نیمه خشک می باشد، در فصل بهار و تابستان هوا معتدل است .

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان پرآور، سنندج برای پرورش طیور بخصوص پرورش بلدرچین بسیار مناسب می باشد، همچنین وسعت و جمعیت این شهر نیز گویای بازاری بسیار مناسب برای عرضه محصولات تولیدی است.

پرورش بلدرچین موجب اشتغال بسیاری از جوانان می شود و شما می توانید در سنندج با شرایط ایده عالی که برای پرورش طیور دارد این کسب و کار را با موفقیت راه اندازی نمایید و همچنین از سود تولید محصولات بلدرچین بهره مند گردید.

قیمت قفس بلدرچین در سنندج

همانطور که می دانید قفس های مخصوص پرورش بلدرچین از 1 تا 5 طبقه در سنندج موجود هستند که عمدتا تولید کارخانه پرآور (بزرگترین تولید کننده قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و…) می باشند.

اما بصورت کلی قیمت قفس بلدرچین از 600.000 تومان شروع شده و تا حدود 2.000.000 تومان ادامه می یابد.

علاوه بر تعداد طبقات، جنس قفس، ضخامت ورق و مفتول های بکار رفته در قفس و همچنین نوع مواد اولیه قفس در قیمت گذاری آن نقش بسزایی دارند.

دقت نمایید که جنس قفس های مخصوص پرورش بلدرچین باید حتما از جنس ورق گالوانیزه گرم کششی بوده و 100 درصد ضدزنگ باشند در غیر این صورت علاوه بر ایجاد بیماری های مختلف برای بلدرچین ها، استحکام قفس ها نیز بسیار پایین آمده و عملا پس از مدتی غیر قابل استفاده خواهند شد.


حتما بخوانید : مقایسه قفس بلدرچین استاندارد و غیر استاندارد


نمونه هایی از قفس بلدرچین استاندارد و تمام صنعتی

چرا باید از قفس های کارخانه پرآور خریداری کنیم؟؟

کارخانه پرآور با 12 سال سابقه در زمینه تولید قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و… اولین و بزرگترین کارخانه تخصصی تولید قفس های پرورش سایر ماکیان بوده و تولیدات این کارخانه از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است!

جنس 100 درصد قفس های کارخانه پرآور از جنس گالوانیزه گرم کششی بوده و ضد زنگ و قابل شستشو می باشد که این مطلب مهم ترین نکته در خرید قفس می باشد.

دقت نمایید که جنس گالوانیزه سرد هم در بازار موجود می باشد و ممکن است قفس را به اسم گالوانیزه به مشتری بفروشند اما واقعیت این است که فقط جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ می باشد و جنس گالوانیزه سرد به راحتی زنگ میزند و علاوه بر ایجاد بیماری های متعدد برای بلدرچین ها منجر به پوسیدگی قفس می شود.


حتما بخوانید : قفس های 100 درصد استاندارد برای پرورش بلدرچین


درخواست مشاوره رایگان جهت خرید قفس بلدرچین در سنندج

مشاوره بلدرچین


سازمان جهاد کشاورزی سنندج

آدرس: سنندج – خیابان پاسداران انقلاب اسلامی – جنب دانشگاه آزاد       تلفن: ۳۳۲۸۹۵۵۸

سایت : سازمان جهاد کشاورزی سنندج

کلینیک دامپزشکی سنندج

آدرس : سنندج – بلوار فيض آباد، روبروی ترمينال سقز  

تلفن تماس : 33180021-087

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

محصولات

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.