قفس بلدرچین در کرمانشاه

قیمت قفس بلدرچین در کرمانشاه

4.5/5 - (2 امتیاز)

استان کرمانشاه ۲۴٬۶۴۰ کیلومتر مربع مساحت دارد، و از نظر وسعت هفدهمین استان ایران به‌ شمار می آید، این استان از شمال به کردستان، از شرق به استان همدان و از جنوب به استان های لرستان و ایلام، و از غرب به کشور عراق منتهی می شود.

استان کرمانشاه از نواحی کوهستانی ایران محسوب می شود که بین جلگه بین النهرین و فلات ایران قرار دارد، همچنین کرمانشاه در قسمت شمال غربی کوه زاگرس قرار گرفته و همین امر موجب شده تا سراسر منطقه تحت پوشش قله ها و ارتفاعات این رشته کوه قرار گیرد.

اطلاعات بالا بیانگر آن است که شرایط استان کرمانشاه برای پرورش طیور بخصوص پرورش بلدرچین بسیار مناسب می باشد، همچنین وسعت و جمعیت این استان و همجواری با کردستان، همدان، لرستان و ایلام نیز گویای بازاری بسیار مناسب برای عرضه محصولات تولیدی است.

قیمت قفس بلدرچین در کرمانشاه

همانطور که می دانید قفس های مخصوص پرورش بلدرچین از 1 تا 5 طبقه در استان کرمانشاه موجود هستند که عمدتا تولید کارخانه پرآور (بزرگترین تولید کننده قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و…) می باشند.

اما بصورت کلی قیمت قفس بلدرچین از 270.000 تومان شروع شده و تا حدود 900.000 تومان ادامه می یابد.

علاوه بر تعداد طبقات، جنس قفس، ضخامت ورق و مفتول های بکار رفته در قفس و همچنین نوع مواد اولیه قفس در قیمت گذاری آن نقش بسزایی دارند.

دقت نمایید که جنس قفس های مخصوص پرورش بلدرچین باید حتما از جنس ورق گالوانیزه گرم کششی بوده و 100 درصد ضد زنگ باشند در غیر این صورت علاوه بر ایجاد بیماری های مختلف برای بلدرچین ها، استحکام قفس ها نیز بسیار پایین آمده و عملا پس از مدتی غیر قابل استفاده خواهند شد.


حتما بخوانید : مقایسه قفس بلدرچین استاندارد و غیر استاندارد


نمونه هایی از قفس بلدرچین استاندارد و تمام صنعتی

چرا باید از قفس های کارخانه پرآور خریداری کنیم؟؟

کارخانه پرآور با 12 سال سابقه در زمینه تولید قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و… اولین و بزرگترین کارخانه تخصصی تولید قفس های پرورش سایر ماکیان بوده و تولیدات این کارخانه از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است!

جنس 100 درصد قفس های کارخانه پرآور از جنس گالوانیزه گرم کششی بوده و ضدزنگ و قابل شستشو می باشد که این مهم ترین نکته در خرید قفس می باشد.

دقت نمایید که جنس گالوانیزه سرد هم در بازار موجود می باشد و ممکن است قفس را به اسم گالوانیزه به مشتری بفروشند اما واقعیت این است که فقط جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ می باشد و جنس گالوانیزه سرد به راحتی زنگ میزند و علاوه بر ایجاد بیماری های متعدد برای بلدرچین ها منجر به پوسیدگی قفس می شود.


حتما بخوانید : قفس های 100 درصد استاندارد برای پرورش بلدرچین


درخواست مشاوره رایگان جهت خرید قفس بلدرچین در کرمانشاه

مشاوره بلدرچین


سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه 

آدرس : كرمانشاه ميدان سپاه بلوار كشاورز سازمان جهاد كشاورزی – كد پستي 48331-67158

تلفن : 8358340 – 8358370 – 8358380

سایت :
سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه

کلینیک های دامپزشکی کرمانشاه

 آدرس بیمارستان : کرمانشاه – میدان آزادگان – ابتدای جاده اسلام آباد – قبل از بریدگی اول – سمت راست – قسمت شمالی روستای حاجی عزیز – ساختمان سیاه و سفید با شیروانی قرمز

تلفن درمانگاه : 37269990 – 083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

محصولات

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.