قفس بلدرچین در کرمان

فروش قفس بلدرچین در کرمان

3.8/5 - (9 امتیاز)

کرمان یکی از پهناورترین استان های ایران میباشد که در جنوب شرقی کشور واقع شده، وسعت این شهر حدود ۱۳۰۰۰ هکتار است و جزو کلان ‌شهرهای ایران محسوب میشود.

کرمان دارای آب و هوایی پاک، تابستانی نسبتاً گرم و زمستانی سرد میباشد، این شهر با ۱۷۵۶ متر ارتفاع از سطح دریا، سومین استان مرتفع ایران بوده و همین امر موجب اعتدال نسبی هوای شهر کرمان در تابستان شده است.

مطالب بالا بیانگر این است که در کرمان نیز پرورش طیور مخصوصا پرورش بلدرچین امکان پذیر بوده ، همچنین وسعت شهری و تراکم بالای جمعیت، بازاری پر فروش برای عرضه محصولات تولیدی به وجود آورده است.

قیمت قفس بلدرچین در کرمان

همانطور که میدانید قفس های مخصوص پرورش بلدرچین از 1 تا 5 طبقه در استان کرمان موجود هستند که عمدتا تولید کارخانه پرآور (بزرگترین تولید کننده قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و…) میباشد.

اما بصورت کلی قیمت قفس بلدرچین از 290.000 تومان شروع شده و تا حدود 1.000.000 تومان ادامه میابد.

علاوه بر تعداد طبقات، جنس قفس، ضخامت ورق و مفتول های بکار رفته در قفس و همچنین نوع مواد اولیه قفس در قیمت گذاری آن نقش بسزایی دارند.

دقت نمایید که جنس قفس های مخصوص پرورش بلدرچین باید حتما از جنس ورق گالوانیزه گرم کششی بوده و 100 درصد ضد زنگ باشند در غیر این صورت علاوه بر ایجاد بیماری های مختلف برای بلدرچین ها، استحکام قفس ها نیز بسیار پایین آمده و عملا پس از مدتی غیر قابل استفاده خواهند شد.


حتما بخوانید : مقایسه قفس بلدرچین استاندارد و غیر استاندارد


نمونه هایی از قفس بلدرچین استاندارد و تمام صنعتی

چرا باید از قفس های کارخانه پرآور خریداری کنیم؟؟

کارخانه پرآور با 14 سال سابقه درخشان در زمینه تولید قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و… اولین و بزرگترین کارخانه تخصصی تولید قفس های پرورش سایر ماکیان بوده و تولیدات این کارخانه از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است!

جنس 100 درصد قفس های کارخانه پرآور، از جنس گالوانیزه گرم کششی بوده و ضد زنگ و قابل شستشو میباشند که این مهم ترین نکته در خرید قفس است.

دقت نمایید که جنس گالوانیزه سرد هم در بازار موجود میباشد و ممکن است قفس را به اسم گالوانیزه به مشتری بفروشند اما واقعیت این است که فقط جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ است و جنس گالوانیزه سرد به راحتی زنگ میزند و علاوه بر ایجاد بیماری های متعدد برای بلدرچین ها منجر به پوسیدگی قفس میشود.


حتما بخوانید : قفس های 100 درصد استاندارد برای پرورش بلدرچین


درخواست مشاوره رایگان جهت خرید قفس بلدرچین در کرمان

مشاوره بلدرچین

سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان

آدرس : ساختمان شماره 1 (مرکزی) :  میدان آزادی- ابتدای بلوار جمهوری اسلامی

کدپستی:  7619653656  تلفن:  6-32440151  دورنویس: 32440013

سایت : سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان

کلینیک های دامپزشکی استان کرمان

کلینیک های دام پزشکی استان کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

محصولات

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.