قفس بلدرچین در اصفهان

فروش قفس بلدرچین در اصفهان

5/5 - (1 امتیاز)

آب و هوای شهر اصفهان نیمه خشک و معتدل است به طوری که متوسط درجه حرارت سالانه این شهر 16 درجه سانتیگراد میباشد، در حالی که حداکثر مطلق درجه حرارت، تا 41 درجه سانتیگراد و حداقل مطلق درجه حرارت، منفی 16 درجه سانتیگراد است، متوسط بارندگی سالانه شهر اصفهان در حدود 13 میلیمتر و معدل تعداد روزهای یخبندان در طول سال در حدود 68 روز میباشد.

از مطالب بالا نتیجه میگیریم که در اصفهان نیز پرورش طیور مخصوصا پرورش بلدرچین امکام پذیر است، همچنین وسعت و جمعیت این استان و همجواری با استان های پهناوری مانند یزد و فارس نیز گویای بازاری پر فروش برای عرضه محصولات تولیدی میباشد.

قیمت قفس بلدرچین در استان اصفهان

همانطور که میدانید قفس های مخصوص پرورش بلدرچین از 1 تا 5 طبقه در اصفهان موجود هستند که عمدتا تولید کارخانه پرآور (بزرگترین تولید کننده قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و…) میباشد.

اما بصورت کلی قیمت قفس بلدرچین از 600.000 تومان شروع شده و تا حدود 2.000.000 تومان ادامه میابد.

علاوه بر تعداد طبقات، جنس قفس، ضخامت ورق و مفتول های بکار رفته در قفس و همچنین نوع مواد اولیه قفس در قیمت گذاری آن نقش بسزایی دارند.

دقت نمایید که جنس قفس های مخصوص پرورش بلدرچین باید حتما از جنس ورق گالوانیزه گرم کششی بوده و 100 درصد ضد زنگ باشند در غیر این صورت علاوه بر ایجاد بیماری های مختلف برای بلدرچین ها، استحکام قفس ها نیز بسیار پایین آمده و عملا پس از مدتی غیر قابل استفاده خواهند شد.


حتما بخوانید : مقایسه قفس بلدرچین استاندارد و غیر استاندارد


نمونه هایی از قفس بلدرچین استاندارد و تمام صنعتی

چرا باید از قفس های کارخانه پرآور خریداری کنیم؟؟

کارخانه پرآور با 12 سال سابقه در زمینه تولید قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و… اولین و بزرگترین کارخانه تخصصی تولید قفس های پرورش سایر ماکیان بوده و تولیدات این کارخانه از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است!

جنس 100 درصد قفس های کارخانه پرآور، از جنس گالوانیزه گرم کششی بوده و ضد زنگ و قابل شستشو میباشد که این مهم ترین نکته در خرید قفس میباشد.

دقت نمایید که جنس گالوانیزه سرد هم در بازار موجود میباشد و ممکن است قفس را به اسم گالوانیزه به مشتری بفروشند اما واقعیت این است که فقط جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ است و جنس گالوانیزه سرد به راحتی زنگ میزند و علاوه بر ایجاد بیماری های متعدد برای بلدرچین ها منجر به پوسیدگی قفس میشود.


حتما بخوانید : قفس های 100 درصد استاندارد برای پرورش بلدرچین


درخواست مشاوره رایگان جهت خرید قفس بلدرچین در استان اصفهان

[/vc_column_text]
مشاوره بلدرچین


سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان

آدرس : میدان آزادی ( دروازه شیراز ) خیابان هزار جریب
شماره تلفن سازمان : 37913791-031

سایت : سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان

کلینیک های دامپزشکی استان اصفهان

کلینیک-های-استان-اصفهان2
کلینیک-های استان اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

محصولات

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.