قفس بلدرچین در استان کرمان

فروش قفس بلدرچین در بهبهان

5/5 - (1 امتیاز)

بهبهان یکی از شهرهای قدیمی استان خوزستان است، وسعت شهر بهبهان 3195 کیلومتر مربع میباشد که در جنوب غربی استان خوزستان قرار گرفته، جمعیت بهبهان در حدود 220 هزار نفر میباشد، از نظر جغرافیایی در جنوب غربی استان خوزستان و در فاصله 180 کیلومتری اهواز قرار دارد.

حداکثر دمای بهبهان بیش از 50 درجه در تير و مرداد ماه است و حداقل دما در آذر و دی ماه به صفر درجه سانتی گراد مي‏رسد، شهرستان بهبهان آب هوای کوهپایه ای و بیابانی دارد، این شهرستان به دلیل شرایط خاص و مناسب، آب و هوای مساعدی را برای پرورش طیور از جمله بلدرچین به وجود آورده است.

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان پرآور، شهرستان بهبهان برای پرورش طیور بخصوص پرورش بلدرچین بسیار مناسب میباشد، همچنین وسعت و جمعیت این شهرستان نیز گویای بازاری بسیار مناسب برای عرضه محصولات تولیدی است.

قیمت قفس بلدرچین در شهرستان بهبهان

همانطور که میدانید قفس های مخصوص پرورش بلدرچین از 1 تا 5 طبقه در شهرستان بهبهان موجود هستند که عمدتا تولید کارخانه پرآور (بزرگترین تولید کننده قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و…) میباشند.

اما بصورت کلی قیمت قفس بلدرچین از 600.000 تومان شروع شده و تا حدود 2.000.000 تومان ادامه میابد.

علاوه بر تعداد طبقات، جنس قفس، ضخامت ورق و مفتول های بکار رفته در قفس و همچنین نوع مواد اولیه قفس در قیمت گذاری آن نقش بسزایی دارند.

دقت نمایید که جنس قفس های مخصوص پرورش بلدرچین باید حتما از جنس ورق گالوانیزه گرم کششی بوده و 100 درصد ضد زنگ باشند در غیر این صورت علاوه بر ایجاد بیماری های مختلف برای بلدرچین ها، استحکام قفس ها نیز بسیار پایین آمده و عملا پس از مدتی غیر قابل استفاده خواهند شد.


حتما بخوانید : مقایسه قفس بلدرچین استاندارد و غیر استاندارد


نمونه هایی از قفس بلدرچین استاندارد و تمام صنعتی

چرا باید از قفس های کارخانه پرآور خریداری کنیم؟؟

کارخانه پرآور با 12 سال سابقه در زمینه تولید قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و… اولین و بزرگترین کارخانه تخصصی تولید قفس های پرورش سایر ماکیان بوده و تولیدات این کارخانه از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است!

جنس 100 درصد قفس های کارخانه پرآور از جنس گالوانیزه گرم کششی بوده و ضدزنگ و قابل شستشو میباشد که این مهم ترین نکته در خرید قفس میباشد.

دقت نمایید که جنس گالوانیزه سرد هم در بازار موجود میباشد و ممکن است قفس را به اسم گالوانیزه به مشتری بفروشند اما واقعیت این است که فقط جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ میباشد و جنس گالوانیزه سرد به راحتی زنگ میزند و علاوه بر ایجاد بیماری های متعدد برای بلدرچین ها منجر به پوسیدگی قفس میشود.


حتما بخوانید : قفس های 100 درصد استاندارد برای پرورش بلدرچین


درخواست مشاوره رایگان جهت خرید قفس بلدرچین در شهرستان بهبهان

مشاوره بلدرچین

[/vc_column_text]

سازمان جهاد کشاورزی شهرستان بهبهان

آدرس : آدرس: خوزستان، اهواز، بلوار گلستان، سه راهي گلستان – كد پستي: ۱۴۵۳۴-۶۱۳۴۸

تلفن تماس: ۳۳۳۵۹۸۵۲ ۰۶۱ نمابر: ۳۳۳۵۹۵۵۸ ۰۶۱

سایت : سازمان جهاد کشاورزی خوزستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

محصولات

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.