قفس بلدرچین در قم

قیمت قفس بلدرچین در قم

5/5 - (1 امتیاز)

قم یکی از اصلی ترین شهرهای کشور در زمینه پرورش طیور بخصوص پرورش بلدرچین میباشد، به واسطه مذهبی بودن این شهر اغلب افراد در کنار شغل اصلی خویش به پرورش بلدرچین علاقه زیادی نشان میدهند و پرورش بلدرچین را به عنوان شغل دوم خود در کنار شغل اصلی انتخاب مینمایند…

همچنین قم از بازار بسیار خوبی برای فروش محصولات بلدرچین برخوردار است تا جایی که پرورش بلدرچین به عنوان یک شغل دوم برای ساکنین قم جا افتاده است

قیمت قفس بلدرچین در قم

قیمت قفس بلدرچین در قم از 600.000 تومان شروع شده و تا حدود 2.000.000 تومان میباشد. 

همانطور که اطلاع دارید قفس های پرورش بلدرچین بصورت طبقاتی بوده و از یک طبقه تا پنج طبقه در بازار موجود میباشند که قیمت آن ها وابسته به تعداد طبقات آن بوده که با اضافه شدن طبقات، قیمت آن نیز افزایش پیدا میکند.

ابعاد قفس های پرورش بلدرچین استاندارد باید 1 متر طول و 62 سانتی متر عرض باشد، ارتفاع آن نیز با توجه به تعداد طبقات قفس متغیر است!

متاسفانه سودجویان زیادی وجود دارند که قفس های غیر استاندارد و بی کیفیت را به واسطه عدم اطلاعات کافی پرورش دهندگان تازه کار به آن ها میفروشند و واحد های پرورشی نوپا را با مشکلات زیادی روبرو میسازند! به همین جهت از شما دعوت مینمایم مقاله ذیل را که به بررسی تخصصی قفس های استاندارد و غیر استاندارد میپردازد مطالعه نمایید.


حتما بخوانید : مقایسه قفس بلدرچین استاندارد و غیر استاندارد


نمونه هایی از قفس بلدرچین استاندارد

چرا باید از قفس های کارخانه پرآور خریداری کنیم؟؟

کارخانه پرآور با 12 سال سابقه در زمینه تولید قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و… اولین و بزرگترین کارخانه تخصصی تولید قفس های پرورش سایر ماکیان بوده و تولیدات این کارخانه از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است!

جنس 100 درصد قفس های کارخانه پرآور از جنس گالوانیزه گرم کششی بوده و ضدزنگ و قابل شستشو میباشد که این مهم ترین نکته در خرید قفس میباشد.

دقت نمایید که جنس گالوانیزه سرد هم در بازار موجود میباشد و ممکن است قفس را به اسم گالوانیزه به مشتری بفروشند اما واقعیت این است که فقط جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ میباشد و جنس گالوانیزه سرد به راحتی زنگ میزند و علاوه بر ایجاد بیماری های متعدد برای بلدرچین ها منجر به پوسیدگی قفس میشود.


حتما بخوانید : قفس های 100 درصد استاندارد برای پرورش بلدرچین


درخواست مشاوره رایگان جهت خرید قفس بلدرچین در قم

مشاوره بلدرچین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

محصولات

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.