فروش قفس بلدرچین در اردبیل

فروش قفس بلدرچین در اردبیل

4.9/5 - (13 امتیاز)

اردبیل، یکی از کلان شهر های کشور بوده که از شمال به جمهوری آذربایجان، از سمت غرب با استان آذربایجان شرقی، از سمت شرق با استان گیلان و از سمت جنوب با استان زنجان در ارتباط است.

اردبیل از نظر آب و هوایی نیز دارای زمستان‌ های سرد و تابستان‌ های معتدل است.

اطلاعات بالا حاکی از شرایط بسیار مناسب استان اردبیل برای پرورش طیور بخصوص پرورش بلدرچین می باشد، همچنین وسعت و جمعیت این استان و همجواری با آذرباییجان ، گیلان و زنجان نیز خود گویای بازاری بسیار مناسب برای عرضه محصولات تولیدی می باشد.

قیمت قفس بلدرچین در اردبیل

همانطور که می دانید قفس های مخصوص پرورش بلدرچین از 1 تا 5 طبقه در استان اردبیل موجود هستند که عمدتا تولید کارخانه پرآور (بزرگترین تولید کننده قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و…) می باشند.

اما بصورت کلی قیمت قفس بلدرچین از 200.000 تومان شروع شده و تا حدود 700.000 تومان ادامه میابد.

علاوه بر تعداد طبقات، جنس قفس، ضخامت ورق و مفتول های بکار رفته در قفس و همچنین نوع مواد اولیه قفس در قیمت گذاری آن نقش بسزایی دارند.

دقت نمایید که جنس قفس های مخصوص پرورش بلدرچین باید حتما از جنس ورق گالوانیزه گرم کششی بوده و 100 درصد ضد زنگ باشند در غیر این صورت علاوه بر ایجاد بیماری های مختلف برای بلدرچین ها، استحکام قفس ها نیز بسیار پایین آمده و عملا پس از مدتی غیر قابل استفاده خواهند شد.


حتما بخوانید : مقایسه قفس بلدرچین استاندارد و غیر استاندارد


نمونه هایی از قفس بلدرچین استاندارد و تمام صنعتی

چرا باید از قفس های کارخانه پرآور خریداری کنیم؟؟

کارخانه پرآور با 12 سال سابقه در زمینه تولید قفس های پرورش بلدرچین، کبک، مرغ، قرقاول و… اولین و بزرگترین کارخانه تخصصی تولید قفس های پرورش سایر ماکیان بوده و تولیدات این کارخانه از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است!

جنس 100 درصد قفس های کارخانه پرآور از جنس گالوانیزه گرم کششی بوده و ضدزنگ و قابل شستشو می باشد که این مهم ترین نکته در خرید قفس است.

دقت نمایید که جنس گالوانیزه سرد هم در بازار موجود می باشد و ممکن است قفس را به اسم گالوانیزه به مشتری بفروشند اما واقعیت این است که فقط جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ می باشد و جنس گالوانیزه سرد به راحتی زنگ میزند و علاوه بر ایجاد بیماری های متعدد برای بلدرچین ها منجر به پوسیدگی قفس می شود.


حتما بخوانید : قفس های 100 درصد استاندارد برای پرورش بلدرچین


درخواست مشاوره رایگان جهت خرید قفس بلدرچین در اردبیل

مشاوره بلدرچین


سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل

آدرس : اردبیل ، میدان جهاد

تلفن تماس : 70 – 04533813004

کلینیک دامپزشکی استان اردبیل

کلینیک دامپزشکی پورعباسی – تلفن تماس : 04533354137

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

محصولات

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.