ما چکار میکنیم؟

لوح تقدیر نمایشگاهwww.paravar (1) لوح تقدیر نمایشگاهwww.paravar (2) لوح سپاس www.paravar (1) لوح سپاس www.paravar (2) لوح سپاس www.paravar (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ما که هستیم و چکار میکنیم ؟

ما یک شرکت تولید و توزیع کننده تجهیزات پرورش سایر ماکیان و… هستیم که از عمده محصولات تولیدی میتوان به قفس های باطری و منبری صنعتی و خانگی اشاره کرد.
پرآور صنعت سبزوار به شماره ۳۵۸۱ سهامی خاص به ثبت قانونی رسیده و لوگوی پرآور بعنوان نشان کسب و کار در سال ۹۳ ثبت اداره علائم تجاری شد. نزدیک به ۱۰ سال در این زمینه فعالیت میکنیم که به لطف الهی ۹۰ درصد شهرهای کوچک و کلان شهرهای کشورمان، و در تعدادی از کشورهای همسایه حداقل ۲ فارم پرورشی از محصولات ما استفاده میکنند.این یک افتخار بزرگ صنعتی در این مدت زمان کاری برای ما محسوب میشود. برای کمک به این صنعت جهانی، تلاش و کوشش بیشتری خواهیم کرد.
لذا آمادگی خود را برای همراهی و راه اندازی واحد های پرورشی در تمامی نقاط داخلی و خارجی،همکاری با ارگان های دولتی،سپاه،بسیج سازندگی،بهزیستی،کمیته امداد امام خمینی و …
اجرای طرح های مشاغل خانگی در راستای امر اقتصاد مقاومتی در کل کشور اعلام میکنیم.
اینجا یک استارت آپ برای فروش محصولات شرکت و عرضه دیگر تجهیزات مورد نیاز این صنعت است.

 

چرا پرآور؟

پرآور ۱۰سال پیش پرآور نبود!
کارگاه کوچک قفس سازی با ۴ نفر پرسنل که تولید ماهانه را میتوان ۲۰ متر طول بیاد آورد.
با اسمی که مشتریان برایمان انتخاب کرده بودند ” قفس ساز ” فعالیت میکردیم. همه میدانند که قفس سازی صنعتی در ایران تاریخ چندانی ندارد، مخصوصا ساخت قفس های سایر ماکیان !
لطف خداوند ، تجربه و تلاش چندین ساله مارا به بزرگ ترین و تنها تولید کننده قفس های صنعتی تمام گالوانیزه ضدزنگ و تمام الیتی در ایران تبدیل کرده است.
طراحان و متخصصین ما در صنعت فلزات سبک و پرورش طیور، هر روزه درتلاشند که امکانات و مزیت های چشمگیر تری را به محصولات اضافه، و قفس های زیبا و استانداردی را روانه فارم های پرورش کنند.
با تجربه بالا محصولی با کمترین خطا عرضه میکنیم.
خدمات پس از فروش را تضمین میکنیم.

 

 

تندیس پرآور www.paravar (1) تندیس پرآور www.paravar (2) لوح تقدیر نمایشگاهwww.paravar (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگر از محصولات پرآور نخرم چه اتفاقی می افتد ؟

هیچ ، در واقع چاره ای نیست جز اینکه سرمایه ای که به سختی بدست آورده اید را به دست واسطه گرها وکارگاه هایی که تخصص و تجربه ای در صنعت ساخت قفس صنعتی ندارند بسپارید. ساخت و تولید قفس صنعتی بسیار دقیق و نیاز به تجهیزات روز دنیا دارد. شما به مکانی نیاز دارید که بالاترین بهره وری برای تولید تخم یا گوشت را داشته باشد. حال گمان کنید که سیستم شما هر روز دچار مشکلی تازه نظیر:
  • پرت دان
  • دسترسی غیر اصولی به سیستم آبخوری
  • فرار پرنده از قفس ها
  • تلفات بدلیل تراکم غیر استاندارد
  • تلفات بدلیل گیرکردن اعضای بدن پرنده در شبکه ها
  • نبود گردش هوا در طبقات
  • ریزش فضولات به کف سالن یا برسر دیگر طبقات
و بسیار مسائل دیگر که ۱۰ سال پیش مارا هم گرفتار کرده بود. کدام یک از کارگاه های موجود توانایی محاسبات مطالب مذکور را دارند ؟
آیا تولید قفس فقط متشکل از یک شاستی و چند متر توریست ؟
آیا یک جوشکار و کارگاه های فنی هم توانایی ساخت قفس دارند ؟!!!
چرا ۸۰% شکست خوردگان در این صنعت اذعان به استفاده از قفس های غیر استاندارد میکنند؟؟ (۱۰درصد دان بالانس نشده ، ۱۰ درصد هم مدیریت و فضای نامناسب )
چرا برای مبلغی ناچیز شکست بزرگی تجربه کنیم ؟؟؟ (طی بررسی های صورت گرفته اختلاف قیمت قفس های استاندارد با قفس های غیراصولی یک واحد ۱۰۰۰ قطعه ای بلدرچین ۳۰۰ هزار تومان است.که ۴% هزینه های کل واحد بشمار می آید، این ۴% درصد به معنای تضمین ۸۰ درصدی موفقیت است )  پرسش این سوال ها از خود، قبل از هرگونه اقدامی ضروریست!!

 

اگر از محصولات پرآور بخرم چه ؟

شما با خیالی راحت استارت فارم را خواهید زد!
تمام وقت خودتان را صرف یاد گیری نکات کلیدی پرورش، بهینه کردن مصرف انرژی، تولید دان بالانس شده و … کنید.
ضمانت اصل بودن کالا در دستان شماست. با کوچک ترین مشکل شرکت پاسخگو و برای حل آن اقدام سریع خواهد کرد.
شما هیچ وقت برای حل مسائل نگهداری، فضای مناسب و تولید وقت نگذارید.ما برای این مسائل همواره در تلاشیم و به موفقیت های چشمگیری دست یافته ایم.

 

همایش صنعت و معدن 95 (1)  همایش صنعت و معدن 95 (2) همایش صنعت و معدن 95 (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سوالات متداول